Muse | Headphones | M-298 SBR | ANC
| All | |
| ANC | Yes |
| Bluetooth | Yes |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Embeeded battery | Yes |
| Gross depth (mm) | 205.00 mm |
| Gross height (mm) | 210.00 mm |
| Gross weight | 0.70 kg |
| Gross width (mm) | 100.00 mm |
| Mürasummutus | Active Noise Cancelling |
| Net weight | 0.24 kg |
| Package content | Bluetooth Active Noise Cancelling Headphones USB-C charging cable Aux in cable (3.5mm) Carrying case |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 401 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 368.00 g |
| Pistmiku tüüp | Bluetooth |
| Plastic (No PET) | 92.00 g |
| Producer | Muse |
| Producer product family | Headphones |
| Producer product name | M-298 SBR |
| Seadme ühilduvus | Bluetooth |
| Tare weight (kg) | 0.46 kg |
| TI weight (kg) | 0.01 kg |
| Tüüp | Headphones |
| Type of battery | Accumulator |
| USB-port | USB-C |
| Värv | Brown/Silver |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: muse headphones m-298 sbr anc, m-298 sbr, muse, korvaklapid



